Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Doprava Česká republika

Doručení firmou Geis na soukromou adresu

Objednávky jsou odesílané prostřednictvím dovozce Geis. 

Částka za dovozné a balné je 95,- Kč, vztahuje se na zásilky do hmotnosti 5 kg. Geis garantuje dodání do 24 hodin na adresu uvedenou v objednávce, telefonické avízo a opakované doručení, dle potřeb zákazníka. V případě, že zvolíte platbu formou doběrečného, bude k celkové částka balíčku připočítána častka 30,- Kč. Při platbě na dobírku není možná platba kartou. 

Doručení firmou Geis na Geispoint

Objednávky jsou odeslané prostřednictvím dovozce Geis. 

Částka za dovozné a balné je 75,- Kč, vztahuje se na zásilky do hmotnosti 5 kg. Geis garantuje dodání do 24 hodin na vybraný Geis point. Výběr Geis pointu probíhá prostřednictvím stránky http://www.geispoint.cz

Na stránce si zvolíte vhodný Geis point. Každé výdejní místo má svůj kód, který uvedete při objednávce do poznámky tak, aby bylo při vybavení objednávky vybráno správné místo doručení. V případě, že zvolíte platbu formou doběrečného, bude k celkové částka balíčku připočítána častka 30,- Kč. Při platbě na dobírku není možná platba kartou. 

Při nákupu nad 3000,- Kč a platbě na bankovní účet, získáte dopravu zdarma. 

Česká pošta

Objednávky jsou odesílané prostřednictvím České pošty.

Je možné si vybrat ze tří druhů zásilek, dle velikosti objednávky:

Doporučený dopis, poštovné a balné 70,- Kč. Vztahuje se na malé zásilky, které je možné odeslat v bublinkové obálce – např. kusové pastelky, ořezávátka, pryže a další. Vztahuje se také na 1 ks brožovaných omalovánek. Výška zásilky může být maximálně 5 cm. 

Doporučený balíček, poštovné a balné 90,- kč. Vztahuje se na větší zásilky, do maximální hmotnosti 2 kg. Jedná se o zásilku obsahující brožované a vázané omalovánky, větší sady pastelek, fixů, cca do počtu 10 ks na zásilku. 

Balík do ruky, poštovné a balné 130,- Kč. Vztahuje se na větší zásilky (i rozměrově) nad 2 kg. Jedná se o zásilku obsahující brožované a vázané omalovánky, velké sady pastelek a fixů, nad počet 10 ks na zásilku.

Balík do ruky, s garantovanou dobou dodání, poštovné a balné 180,- Kč. Vztahuje se na zásilky nad 2 kg. Česká pošta garantuje doručení do druhého dne a to včetně doručení v sobotu do všechn koutů České republiky. Ve vybraných větších městech i doručení v neděli a ve svátek (doručení v neděli a ve svátek je na dotaz, zda-li je v dané lokalitě tato služba dostupná). 

Cena poštovného může být upravena ručně při přijetí objednávky, o této skutečnosti je zákaznik informován emailem. V případě, že zvolíte platbu formou doběrečného, bude k celkové částka balíčku připočítána častka 40,- Kč. 

Osobní odběr

Osobní předání je možné v Brně - Jundrově po individuální domluvě emailem nebo telefonicky, do tří pracovních dnů od objednávky v eshopu. Osobní předání je také možné v Hrotovicích u Třebíče - po individuální domluvě emailem nebo telefonicky. 

Garance doručení do Vánoc je pouze u zboží "Skladem". 

 

Při nákupu nad 3000,- Kč získáte dopravu na Geis point zdarma. 

Objednávky na přání Ukažte co chcete a my vám to seženeme

Doprava Zboží zasíláme ověřenými doručovateli Geis a Česká pošta. 

Široký sortiment Nabízíme omalovánky i pastelky z celého světa

Moderní eshop od  Webmiumeshop