Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Objevte krásu světa Myky Jelina

Možná jste již o této neobyčejné dámě slyšeli a možná taky ne. V tom případě je právě teď nejvyšší čas to napravit. Kdo je Myka Jelina, autorka originálních, lehce temných a přesto veskrze pozitivních omalovánek pro dospělé?

Umělkyně opředená tajemstvím

Myka si své soukromí přísně střeží. Ze střípků informací, které občas vypustí do světa, je nám jasné, že máme tu čest s velmi silnou osobností amerického uměleckého světa. Myka se narodila ve státě Carolina v roce 1973. Ve třech letech prodělala závažnou autonehodu. Utrpěla množství zranění, z nichž nejhorší byla komplikovaná zlomenina nohy. Aby malá holčička se zasádrovanou nohou nebyla tolik smutná, její maminka jí sádru pokreslila veselými postavičkami. A jak sama Myka říká, to byl zřejmě ten životní zlom, který odstartoval její vášeň pro víly a anděly.

Z Ebay až do Hastings

Celé dětství a dospívání doprovází Myku hudba. Zpívá v několika skupinách a dokonce natáčí album. Vstřebává okolní svět všemi smysly a čerpá inspiraci na každém kroku. Zkouší různá zaměstnání. Mimo jiné krátce pracuje i v ZOO. Ve svém volném čase maluje. Vnímá okolní svět v jeho plné barevnosti, kráse a temnotě zároveň. A všechny tyto své pocity přenáší pomocí akrylových barev na HDF desku. Nechce se věnovat komerčnímu umění. Svoji tvorbu však chce dostat mezi lidi. Inspirovat je k otevření očí. A tak své unikátní obrazy prodává na Ebay. Netrvá dlouho a její dílo přichází do podvědomí milovníků umění po celém světě. Obrazy putují do proslulých obchodů, jako je Target nebo Hastings.

Fantasy a gotika plná barev

Myka prostřednictvím svých obrazů posílá lidem jasné poselství. Všimněte si harmonie světa. Jeho krásy a neskutečnosti. I fantasy a gotika má své kouzlo, když je rozzáříme barvami. A tak maluje. Víly, anděly, holčičí postavičky, s velkýma očima plnýma lásky. Každý obraz propracovává do těch nejmenších detailů. Lidé její výtvory milují. Už jim nestačí jen obrazy s podpisem Myka Jelina. Chtějí víc. A víc dostávají. Portfolio jejích výtvorů se stále rozšiřuje. Sošky, polštáře, šperkovnice, oblečení, skateboardy nebo parfémy obohacuje o další produkt. O věc, pro nás velmi lákavou. Omalovánky pro dospělé.

Myka Jelina – Omalovánky pro dospělé

Ano! Dnes už nemusíme dílo Myky se zatajeným dechem pouze obdivovat. Dnes ho můžeme spoluvytvářet. Předstínované (greyscale) nebo klasické omalovánky od Myky jsou studnicí inspirace. Její postavičky, které mají svá jména, nám Myka nabízí k vybarvení. Setříděné do omalovánek podle řádu neviditelného světa fantazie, kterému rozumí pouze sama autorka. A věřte nebo ne, stačí vybarvit pár obrázků a i vy sami poodhalíte roušku krásy světa jiné dimenze. Vyzkoušejte alespoň jedny omalovánky Myky Jeliny. Stanou se skvostem vaší sbírky. Jednotlivé obrázkové předlohy jsou tištěné na velmi kvalitních, samostatných arších papíru, připravené stát se vašim vlastním obrazem plným fantazie.

Vybarvování plné kouzel vám s láskou přeje Coloring Martina

Poštovné zdarma, při nákupu nad 2000,-  Kč. 

Odborná pomoc

Potřebujete poradit s výběrem zboží, neváhejte nás kontaktovat emailem nebo telefonicky. 

Doprava Zboží zasíláme ověřenými doručovateli Česká pošta, Zásilkovna, DPD. 

Široký sortiment Nabízíme autorské omalovánky a výtvarné potřeby z celého světa.

Moderní eshop od  Webmiumeshop