Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

5 důvodů proč si koupit jednotlivé pastelky

Pokud se už vybarvování omalovánek pro dospělé věnujete delší dobu, máte nejspíš jasno. Orientujete se v sortimentu obrázkových knih i ve výtvarných potřebách. Jste-li ovšem začátečník, možná tápete. Co si vybrat, co si pořídit. Na otázku, jakou omalovánku si do začátku vybrat jsme vám už pomohli najít odpověď.

Nyní stojíte před volbou výběru správných pastelek. Nejspíš už máte částečně jasno. Chcete kvalitu. Zároveň víte, jestli sáhnete po pastelkách akvarelových nebo uměleckých. A teď už zbývá jen vybrat množství. Celou sadu nebo jednotlivé pastelky v různých odstínech?

Sada je lákavá. Má bohatou škálu odstínů a je většinou v krásné krabičce. Jestli jste ovšem danou značku pastelek ještě nikdy v ruce neměli, doporučujeme vám začít kusovkami. Proč? Máme pro vás hned 5 důvodů.

Poznáte, jak se pastelky kamarádí s vaší rukou

Každý z nás je jedinečnou osobností. A jedinečná je i jeho ruka. Kreslí jinak, než ruce ostatních. Drží jinak pastelku, vyvíjí na ni jiný tlak. Kreslení a malování je velmi individuální. Když sto lidí řekne, že jim tyto pastelky vyhovují, vám mohou vyhovovat také. Ale nemusí. Proto se s novou značkou seznamte prostřednictvím kusovek. Pastelky si osahejte a vyzkoušejte, jak se vám s nimi bude kreslit. Po pár obrázcích budete mít jasno, jestli sadu pořídit nebo se podívat po jiných.

Investice do pastelek, která nezruinuje peněženku

Co si budeme povídat. Pastelky jsou v dnešní době poměrně drahý špás. Pořídit sadu v kompletní barevné škále, může být i několika tisícovou investicí. Ne vždy naše konto oplývá penězi, které můžeme investovat do svého koníčka. Pokud ovšem po nějakých pastelkách toužíte, můžete se k celé sadě dostat postupně. Každý měsíc pořídit několik kusovek a pomaličku si tak plnit svůj barevný sen. Co na tom, že všechny pastelky budeme mít až za rok, za dva. Vždyť neutečou. A víte přece, že sny se mají plnit.

Kusovky podporují kreativitu

Každá značka pastelek má svá specifika. Jednotlivé druhy barevných tužek umí pokaždé něco maličko jiného. Pořízením kusovek můžete postupně objevovat kouzla, která ta či ona pastelka umí. Když si nashromáždíte zásobu pastelek jednotlivých značek, můžete popustit uzdu své kreativity. Nebojte se kombinování různých pastelek v jednom obrázku. Vaše vybarvování bude zábavnější a obrázek dostane úplně jinou šťavnatost, než kdybyste jej vykreslili pouze jedním druhem pastelek.

Téměř neomezená barevná škála

Každý výrobce používá jinou pigmentaci tuhy. Proto bude deset červených pastelek různých značek odstínově lehce odlišných. Pořizováním kusovek můžete svoji sbírku pastelek rozšířit na téměř neomezenou barevnou škálu. Pořiďte si sadu pastelek, které vám opravdu svědčí, a pak už jen vyzobávejte mezi kusovkami neobvyklé odstíny.

Železná zásoba

Jednotlivé pastelky můžete dokupovat v neomezeném množství. Milujete zelenou? Máte obrázky plné kytiček? Pak se vám po zelených odstínech jenom zapráší. Díky kusovkám už nemusíte mít strach, že by vaše oblíbená barva došla. Nemusíte jí šetřit na horší časy. Užijte si jí naplno. Až jí vypotřebujete, není nic jednoduššího, než oblíbený odstín dokoupit kusově.

Jak vybírat kusovky?

Pořizujete-li kusové pastelky pro seznámení se se značkou, vybírejte pečlivě. Jak pastelky fungují, nepoznáte z jednoho nebo dvou odstínů. Ideální minimum je malá sada. Tedy 12 odstínů. Pro otestování vybírejte z celého odstínového spektra. Světlejší i tmavší odstíny. Nezapomeňte i na základní barvy. Jen správným výběrem skutečně poznáte, co vše se dá z těch nebo oněch pastelek vyždímat.

Nevíte si s výběrem rady? Nevadí. Napište nám a my vám moc rádi pomůžeme. S Krajinou omalovánek nejste na vybarvování nikdy sami.

Obrázky plné barev a stojánky nadité pastelkami vám s láskou přeje Martinka

Poštovné zdarma, při nákupu nad 2000,-  Kč. 

Odborná pomoc

Potřebujete poradit s výběrem zboží, neváhejte nás kontaktovat emailem nebo telefonicky. 

Doprava Zboží zasíláme ověřenými doručovateli Česká pošta, Zásilkovna, DPD. 

Široký sortiment Nabízíme autorské omalovánky a výtvarné potřeby z celého světa.

Moderní eshop od  Webmiumeshop