Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Jak nasměrovat muže, aby začal vybarvovat omalovánky?

Nenápadně. Třeba vánočním dárkem. Společné zájmy a koníčky posilují vztah. To vy víte. Proto trpělivě vysedáváte důlek na lavičce při vele důležitém fotbalovém utkání Horní versus Dolní Lhota nebo se snažíte neohluchnout na tom super metalovém koncertu Vrzajících hřebíků. Sdílíte s mužem svého srdce společné zážitky. A teď chcete, aby on sdílel i ty okamžiky, které jsou vzácné pro vás. S pastelkami a omalovánkami.

Ale ouha. On přece malovat neumí a co neumí, to nebude dělat. Nebo na vybarvování obrázků kouká jako na zábavu pro děti a on už je přece dospělý. Anebo mu „jenom“ chybí odvaha, má strach, aby s pastelkou v ruce nevypadal málo mužně. Už jste zkoušela všechno. Podplácet dobrým jídlem i dělat psí oči. Ale stále odolává. Třeba pro něj kreslení vážně není a úplně mu stačí sledovat vás, jak jste s pastelkami šťastná. Tak ho nechte, jen ať si dříme u televize. Anebo vyzkoušejte ještě jeden osvědčený fígl. Vánoční dárek. Ty jsou přece kouzelné. Možná, když si pod stromečkem rozbalí malovací dárek, že mu to nakonec nedá a přece jen si alespoň tajemství toho vašeho koníčka vyzkouší. A vaše neklidná dušička bude uspokojená.

Anebo máte to štěstí, že váš nejdražší pastelkám podléhá stejně jako vy. Pak máte o hodně snažší výběr. Jeho omalovánkový vkus už znáte nebo si sám napíše Ježíškovi, čím výtvarným by ho potěšil.

Omalovánky a pastelky pro muže

Vraťme se ale k mužům odolávačům. Co vybrat v omalovánkovém obchodě pro ně?

Omalovánky pro muže by neměly hýřit roztomilostmi. Víly, kytičky a oblečená zvířátka mu radost rozhodně neudělají. Co takhle ho ale vzít do fantasy světa? Nebo ho lehce postrašit hororovými obrázky? Taková knížka už ho zaujme. A kdyby ji třeba nevybarvil, určitě ji jednou za čas prolistuje jen tak. Vždyť obrázkové knížky jsou pro mnoho mužů ty nejčitelnější. A třeba takový Colour my Sketchbook vypadá mužně už na první pohled.

Vybrat pastelky pro muže nebude takový oříšek, jak se na první pohled může zdát. Tady stačí vsadit na chlapácký vzhled. Udělali jsme malý průzkum mezi našimi známými muži a vítězové skončili dva. Chameleoni a Polychromosky v designovém stojánku. Ten by se prý dal využít na cokoliv. A pastelky by si mohla vzít manželka. No tedy, to je taky skvělé řešení, co říkáte, dámy?

Možná ještě neuzrál na pastelky a omalovánky čas. Na své chlapisko musíte velmi pomalu a diplomaticky. To nevadí, další Vánoce budou za rok zas. Zkuste svého muže stejně potěšit výtvarným dárkem. Ořezávátko na kličku využije na ostření tužek při svých kutilských kouscích. Sadu fajnových popisovačů vyschnout taky nenechá.

Ať už svému miláčkovi vyberete jakýkoliv vánoční dárek, přejeme vám šťastnou ruku. S láskou vaše Zdenka

Poštovné zdarma, při nákupu nad 2000,-  Kč. 

Odborná pomoc

Potřebujete poradit s výběrem zboží, neváhejte nás kontaktovat emailem nebo telefonicky. 

Doprava Zboží zasíláme ověřenými doručovateli Česká pošta, Zásilkovna, DPD. 

Široký sortiment Nabízíme autorské omalovánky a výtvarné potřeby z celého světa.

Moderní eshop od  Webmiumeshop