Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Co dát babičce k Vánocům?

„Babi, co by sis přála k Vánocům?“ „Se mnou si děti nedělejte starosti, sami máte málo a já už na stará kolena nic nepotřebuji. Všechno mám. Hlavně, ať jsme všichni zdraví.“ Je vám to povědomé? Marně si lámete hlavu, čím babičku pod stromečkem potěšit a ona vám moc nepomůže? Co teď? Dárkový koš s jídlem? Ohraná klasika. Kosmetický balíček? Nevím, jak vaše babička, ale ta moje si je schovávala do skříně a postupně zas rozdávala. Pro ní je přece takový luxus zbytečný. Jí stačí mýdlo a její oblíbená „nívija“. Ponožky, noční košili nebo nějaké lepší křížovky? Nuda.

Co takhle babičku nenápadně nasměrovat k vybarvování omalovánek? Na vlastní kůži máte ověřeno, že s pastelkami si odpočinete a čas utíká jako voda. To by se babičce přece mohlo hodit. Co má dělat za dlouhých zimních večerů, když televizní seriály skončí a na spánek je ještě času dost? Bude vybarvovat. Nebo možná ne. To se teprve uvidí. Ale jsem si jistá, že když výtvarný dárek dostane právě od vás a ještě k Vánocům, úplně opomíjet ho nebude.

Jaké omalovánky babičce vybrat?

Pokud se nikdy malování nevěnovala, zapomeňte na titěrnosti a složitosti. Poohlédněte se po motivu, který bude babičce blízký, a v této kategorii vybírejte omalovánky s větší předlohou. Co třeba taková Fruit Mandala? Mandaly vážně uklidňují a jablíčko na titulní stránce zaujme každou babičku.

Babičku s uměleckou duší stoprocentně zaujme souborné vydání omalovánek Klimt a Van Gogh. Nejen, že si může vybarvit svá oblíbená výtvarná díla, ale v obou knihách se navíc schovávají i originální předlohy. Do té doby, než se babička rozhoupe a začne malovat, bude si určitě omalovánkami jen tak listovat. Pro radost a pohlazení na duši. A navíc, tyhle omalovánky už samy o sobě vypadají jako krásný dárek.

Skvělou volbou bude i nástěnný kalendář k vybarvení. Obrázky, krásné samy o sobě, budou každý den babičku lákat, aby konečně ty pastelky vyzkoušela. Dostatečně velká čísla a prostor pro poznámky, to je přesně to, co se bude líbit z praktického hlediska. Pokud jste ze severu Čech s omalovánkami českých měst a obcí rozhodně nešlápnete vedle. Prostorné obrázky s textem může babička vybarvovat třeba spolu s vnoučaty, až se dětiček na víkend budete potřebovat zbavit. Je vlastně jedno, odkud vaše milovaná žena je. Jestli turistika byla nebo ještě je její vášní, OBLAKové omalovánky jí padnou do noty stoprocentně.

Jaké pastelky pro babičku?

Tak jako je každá pastelka jiná, takové jsou i naše babičky. Při výběru pastelek pro babičku bych přihlédla ke kondici jejích rukou. Trošku už se jí třesou? Pak se jí nejspíš budou lépe držet trošku širší pastelky. Třeba takové Jolly. Mají krásně výrazné barvy a v ruce jsou bytelnější.

Nebo má vše babička bolavé klouby a v ruce potřebuje něco lehkého? Ergo Soft od Staedtler jsou jako peříčko. Výtečně pigmentované navíc se zvláštně pogumovaným povrchem proti klouzání se babičce budou držet velmi příjemně.

Je vaše babička úplně fit? Tak to je skvělé. Kéž jí zdravíčko slouží co nejdéle. Pro takovou babičku můžete vybrat jakékoliv pastelky. Zkuste ji rozmazlit třeba širokou škálou odstínů. Klasické Polycolor 72 kusů v papírové krabičce vaši peněženku nezruinují, stejně jako limitovaná edice Castle 60 od Faber Castell. Oboje dvoje kreslí výtečně.

Dejte babičce i něco navíc

Jestli je vaše babička pastelkami doposud nepolíbená, co jí takhle spolu s výtvarným dárkem vyrobit poukázky? Na váš čas, společně strávený u omalovánek. Vyrobte z papíru vouchery a na ně napište třeba „1 hodina malování s Aničkou“. Až si je babička bude chtít u vás vyzvednout, neremcejte a ten společný čas ji skutečně věnujte. Chvíle s milovanou osobou bude dárkem i pro vás.

Věnujte babičce svůj vlastní obrázek. Vybarvěte jí motiv, který ji zaručeně potěší, připište láskyplný vzkaz a hezký rámeček. Takový obrázek se zaručeně stane babiččinou chloubou.

Nezapomeňte na lásku

Ta je totiž tím nejvíc, po čem vaše babička touží. Celý rok trávíte shonem a nestíháte vlastní domácnost, natož pravidelné návštěvy u babičky? Vynahraďte jí to o Vánocích. Při sváteční návštěvě jí dejte najevo jak moc je pro vás důležitá.

Jo a nezapomeňte k výtvarnému dárku trošku poučení. Vysvětlete babičce, že u malování nejsou žádná pravidla. Že záleží čistě na ní, jak obrázek vybarví. Řekněte jí, jak moc se těšíte, na její první obrázky a pak je skutečně přijďte pochválit.

A když se náhodou stane, že se babička do vybarvování neodváží, nevadí. Nezlobte se na ni. Stejně jako když váš dárek dá nenápadně k zabavení vnoučat. Hlavně, že je šťastná. O to tu přece jde. A nejen o Vánocích.

Barevné a něžné svátky s milovanou babičkou vám přeje Coloring.Martina

Poštovné zdarma, při nákupu nad 2000,-  Kč. 

Odborná pomoc

Potřebujete poradit s výběrem zboží, neváhejte nás kontaktovat emailem nebo telefonicky. 

Doprava Zboží zasíláme ověřenými doručovateli Česká pošta, Zásilkovna, DPD. 

Široký sortiment Nabízíme autorské omalovánky a výtvarné potřeby z celého světa.

Moderní eshop od  Webmiumeshop