Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Novoroční malování s Kačkou

Tentokrát jsem sáhla po japonské Disney omalovánce. Omalovánka je obří, jednostranná s pevným papírem. Na každé stránce je jiná pohádka. Pastelky jsem vybrala Prismacolor, které jsem místy kombinovala pastelkami Polychromos a Albrecht Dürer.

1.jpg

Často jako první začínám vybarvovat pozadí, a to kvůli tomu, aby se mi nevmíchaly barvy do pozadí již z vybarveného obrázku. Vzala jsem tak do ruky čtyři odstíny béžovo-okrových barev a začala jsem vybarvovat od nejtmavší k nejsvětlejší, podle toho kam by mohlo dopadat světlo.

2.jpg

Po dokončení pozadí jsem se vrhla na dřevěné trámy a dřevěný rámeček a strop. Na dřevo jsem použila nejtmavší odstín hnědé, čokoládové a béžové barvy, která krásně projasnila místo, kam dopadá světlo, stejně tak jsem vybarvila i dřevěný rámeček. Na strop jsem použila pouze dvě barvy, a to dýňově-oranžovou a zlatavou. 

3.jpg

Na řadu přišla dřevěná podlaha, kterou jsem vybarvila francouzsky šedou, kávově hnědou a červeno-hnědou. Celou podlahu jsem "rozblendila" nejsvětlejší francouzsky šedou a nakonec jsem vmíchala trochu zelené, aby bylo znatelné, že podlaha je dost používaná.

4.jpg

K vybarvování "rámečku" jsem použila olivově zelenou, kterou jsem "rozblendila" světle zelenou. Na kuličky jsem použila červenou a oranžovou Polychromos, abych nemusela často ořezávat a zvýraznila jsem stíny tmavě šedou Polychromos.

5.jpg

Na mašle jsem použila černou tam, kde je nejméně dopadá světlo a 3 odstíny červené od nejsvětlejší k nejtmavší. Nakonec jsem celou mašli přetřela čirou fixou Wink of Stella, která mašli dodala krásný třpytivý efekt a lesk.

6.jpg

Kmen vánočního stromečku jsem vybarvila tmavě a světle hnědou. Na větve jsem použila bledě-zelenou a modro-zelenou, kterou jsem "rozblendila" bílo-zelenou. Na hvězdu jsem použila tři odstíny žluté a následně žlutou fixu Wink of Stella, aby se krásně leskla. Na korálkový řetěz jsem vzala mé oblíbené akvarelové Gansai tambi, které jsem rozmyla středním štětcem od Caranu.

7.jpg

Na obličeje myšek jsem použila několik tělových odstínů. Míchala jsem dokud nevypadaly přirozeně. Bylo to pro mě dost složité. Nejsem zvyklá vybarvovat různé tváře, ale myslím, že to nakonec dopadlo dobře.

8.jpg

Očíčka jsem vybarvila černou Polychromos a místy jsem použila i hnědou Polychromos. Na bílou tečku jsem jako vždy vybrala bílé Uni-ball gelové pero. Oční víčko jsem také zvýraznila černou Polychromos, a to proto, že krásně drží ostrou špičku.

9.jpg

Ouška a čumáčky jsem vybarvila třemi odstíny chladně šedé barvy, jak jinak, než od nejtmavší k nejsvětlejší. Na čumáček jsem ještě použila bílou pastelku pro zvýraznění odlesku, který jsem dokončila bílým Uni-ball gelovým perem.

10.jpg

Na oblečení mamky jsem použila pouze tři odstíny modré, kdy jsem do šatů vmíchala Indigo modrou.

11.jpg

Na taťku jsem musela použít více barviček. Botám jsem namalovala stín černou a dokončila jsem je dýňově-oranžovou a zlatavou. Na kalhoty jsem použila opět černou jako stín a tmavě hnědo-červenou a hnědo-oranžovou. Sako jsem vybarvila dvěma odstíny červené a stíny jsem zvýraznila opět černou. A mašli jsem vybarvila Indigo modrou a tmavě modrou. Myslím, že mu to sluší:)

12.jpg

Do rámečku jsem černou Polychromos napsala nápis "Home sweet home" což je v překladu: Domov, sladký domov. Udělala jsem to proto, protože jsem se snažila aby se obrázek co nejvíce podobal originálu, který mi byl celou dobu inspirací.

13.jpg

Abych měla levou část obrázku dokončenou, musela jsem se pustit do velkého pytle plného hraček. Pytel jsem vybarvila dvěma odstíny červené a zvýraznila jsem stíny černou pastelkou.

14.jpg

Na hračky jsem použila pouze pastelky Prismacolor a na detaily jsem vybrala Uni-ball gelové pero černé a bílé.

15.jpg

Konečně jsem se dostala k pravé části obrázku, kde jsem začala houpacím křeslem, na které jsem použila pouze dva odstíny hnědé, tmavý a světlý.

16.jpg

Na vybarvování koberce jsem se moc těšila. Použila jsem na něj mé nové akvarelové pastelky Albrecht Dürer, které jsou úžasné. Krásně doplňují mojí sbírku pastelek. Jsou prostě jedinečné. Krásně kryjí a skvěle s nimi maluje. Rozmývám je vodou plnitelným štětcem od Caranu, který si nemůžu vynachválit, a ne jen kvůli tomu, že nemusím mít na stole mističku s vodou, ale také kvůli tomu, že se snadno čistí a hlavně je pořád krásně vlhký a tak se mi nemůže stát, že by vytekl na obrázek. Barvu nabírám rovnou štětcem z pastelky a pak ťupkám, ťupkám a ťupkám. Na koberec jsem vybrala 3 odstíny modré.

17.jpg

Po dlouhé době jsem se dopracovala do finále kdy mi zbývalo jen oblečení myšáků a kačer. Vše jsem vybarvila pastelkami Prismacolor. Na lesk kačerovo očí jsem použila Uni-ball bílé gelové pero a na bačkůrky fialovou Albrecht Dürer. Celý obrázek jsem jako vždy zafixovala fixativem od Pebeo, aby se obrázek krásně leskl a dlouho vydržel takový, jaký je.

18.jpg

Obrázek mě moc bavil. Mickey Mouse byla moje oblíbená pohádka, když jsem byla ještě malá holčička. Zavzpomínala jsem na své bezstarostné dětství a moc jsem si to užila.

Inspirací mi by obrázek, který jsem si našla na Google.com:)

19.jpg

Vaše Kačka

Od 9. 2. do 17. 2. může docházet k drobnému zdržení při vyřizování objednávek a osobní předání v Brně není možné (dovolená).

 

Děkujeme za pochopení i vstřícnost. 

 

 

Objednávky na přání Ukažte co chcete a my vám to seženeme

Doprava Zboží zasíláme ověřenými doručovateli Geis a Česká pošta. 

Široký sortiment Nabízíme omalovánky i pastelky z celého světa

Moderní eshop od  Webmiumeshop