Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Valentýnská soutěž

Podmínky "Valentýnské soutěže"

1. Na stránkách Krajinky v kategorii omalovánky, najdete v libovolné fotogalerii dva různé obrázky, které se týkají svátku Valentýna, jeden si vyberete, vytisknete a vymalujete libovolnou technikou (obrázky jsou jasně identifikovatelné mezi dalšími kresbami v dané fotogalerii, je třeba).

2. hotový obrázek zašlete na email: krajinaomalovanek@seznam.cz, do předmětu heslo Valentýn, do textu připojíte svoje jméno, adresu a telefonní číslo pro zaslání případné výhry. Zasláním obrázku souhlasíte s jeho zveřejněním na FB Krajiny omalovánek.

3. Soutěž trvá od 4.2.2018 do 14.2.2018 do 18:00, do tohoto termínu je možné zasílat vymalované obrázky. Od 22:00 bude na FB Krajiny omalovánek zveřejněna fotogalerie se soutěžními obrázky, kresby nebudou označené jménem. Hlasování pro nejhezčí obrázek bude probíhat od 14.2.2018 22:00 do 18.2.2018 22:00, poté bude vyhlášen vítěz/vítězka soutěže. Vítězem bude kresba s největším počtem "like", hlasovat mohou pouze fanoušci FB stránky Krajina omalovánek. V případě shodného počtu hlasů, rozhoduje vyhlašovat soutěže o výherci. 

4. Výhra: 1x Batoh Grip, Faber-Castell v ceně 800,- Kč, 1x sada glitrových temperových barev Faber-Castell v ceně 155,- Kč, 1x omalovánky The art of Romance v ceně 300,- Kč, 1x omalovánkový kalendář 2018 v ceně 250,- Kč. 

Těším se na vaše hotové obrázky a věřím, že vyhraje ten nejhezčí. 

Vaše Zdenka 

 

Od 9. 2. do 17. 2. může docházet k drobnému zdržení při vyřizování objednávek a osobní předání v Brně není možné (dovolená).

 

Děkujeme za pochopení i vstřícnost. 

 

 

Objednávky na přání Ukažte co chcete a my vám to seženeme

Doprava Zboží zasíláme ověřenými doručovateli Geis a Česká pošta. 

Široký sortiment Nabízíme omalovánky i pastelky z celého světa

Moderní eshop od  Webmiumeshop