O nás

KRAJINA OMALOVÁNEK

 Když se řekne slovo „krajina“, každý si představí něco jiného. Ve mně krajina evokuje rodný kraj, místo, kde se cítím dobře a kde jsem ráda. Krajina je pro mě domov, příjemno a bezpečno. Ale také místo, kam odcházím snít a kde se každý zázrak stává skutečností.

Jako maminka na mateřské dovolené jsem objevila kouzlo omalovánek pro dospělé. Ve chvílích kdy mé děťátko odpočívalo, jsem hledala relaxační činnost, která mě bude bavit a u které si na okamžik odpočinu. Jako člověk veskrze kreativní jsem popadla pastelky a začala vybarvovat obrázky. A poznala kouzlo arteterapie. S barvičkami si skvěle odpočinu a načerpám novou energii na další dobrodružství s mou dcerkou.

V době, kdy jsem s malováním začínala, nabízely české obchody poměrně omezený sortiment omalovánkového zboží. Vybrat si knížku, která by mne uchvátila, byl docela zázrak. A tak jsem začala pátrat i mimo naše hranice. Jaké mne čekalo překvapení, když jsem narazila na nepřeberné množství omalovánek s rozličnými tématy. Květiny, zvířata, fantasy, mandaly, víly, krajiny. Na co jen si člověk vzpomene, to může vymalovat.

Myšlenka přisedla k myšlence, a protože jsem žena činu, rozhodnutí padlo hned. Přinesu tyhle krásné „coloring books“ i českým ženám a mužům. A tak vznikl obchod s omalovánkami. První svého druhu u nás.  A jméno bylo jasné. Chtěla jsem stvořit obchod, kde se budete cítit pohodlně jako doma a úžasně jako v krajině zázraků. A tak vznikla Krajina omalovánek.

Abych vám výběr omalovánek maximálně zpříjemnila, postupně rozšiřuji nabídku eshopu o pastelky, pastely, fixy a jiné výtvarné potřeby. Takové, které se vyznačují kvalitou, a malování s nimi bude o pořádný kus radostnější.

Nakupte vše pod jednou střechou a pusťte se do boje se stresem jinak. S pastelkami, omalovánkami, kávičkou po ruce a nohami nahoře. Svět hned bude růžovější.

Nenašli jste u nás, co jste hledali? Máte vysněnou jinou omalovánku? Nevěšte hlavu, stačí nás kontaktovat a vaše omalovánkové přání se vám pokusíme splnit.

Přeji příjemný nákup

Vaše Zdenka

IMG_20180727_164040