Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Doprava Česká republika


Česká pošta

Objednávky jsou odesílané prostřednictvím České pošty.

Je možné si vybrat ze tří druhů zásilek:

Balík do ruky, poštovné a balné činí 109,- Kč. Vztahuje se na zásilky do 5 kg. Česká pošta garantuje doručení do druhého dne s SMS a telefonickým avizem. Při nákupu nad 3000,- Kč je doprava zdarma!

Balík na poštu, poštovné a balné činí 93,- Kč. Vztahuje se na zásilky do 5 kg. Česká pošta informuje o uložení zásilky SMS. Balíček bude uložen na poštu, která odpovídá udanému PSČ v objednávce. V případě, že pošta tuto službu neposkytuje, bude automaticky objednávka upravena na doručení "Balíkem do ruky". Při nákupu nad 2000,- Kč je doprava zdarma!

Cena poštovného může být upravena ručně při přijetí objednávky, o této skutečnosti je zákaznik informován emailem. V případě, že zvolíte platbu formou doběrečného, bude k celkové ceně balíčku připočítána častka 40,- Kč. 


Doručení firmou DPD na soukromou adresu

Objednávky jsou odesílané prostřednictvím dovozce DPD. 

Částka za dovozné a balné je 110,- Kč, vztahuje se na zásilky do hmotnosti 10 kg. DPD garantuje dodání do 24 hodin na adresu uvedenou v objednávce, telefonické avízo a opakované doručení, dle potřeb zákazníka. 

V případě, že zvolíte platbu formou doběrečného, bude k celkové částka balíčku připočítána častka 30,- Kč. Při platbě na dobírku není možná platba kartou. 


Zásilkovna

Doručení zásilky probíha na Vámi zvolené výdejní místo (cca 2500 poboček po celé České republice). Jakmile je balíček odeslán, jste informování SMS o očekávané zásilce. Až je zásilka připravená k výdeji, jse vyzvání k jejímu vyzvednutí na dané pobočce. Pro vyzvednutí je třeba mít k dispozici unikátní kód, který obdržíte v SMS zprávě. Cena za doručení na pobočku zásilkovny je 69,- Kč. 

V případě, že zvolíte platbu formou doběrečného, bude k celkové částka balíčku připočítána častka 30,- Kč. Při platbě na dobírku není možná platba kartou. 


Osobní odběr

Osobní předání je možné v Brně - Jundrově nebo Brně - Komíně po individuální domluvě emailem nebo telefonicky, do druhého pracovních dne od objednávky v eshopu. Není možná platba v hotovosti. 

Balné

Balné je pro všechny objednávky zdarma. 

V eshopu se snažíme minimalizovat dopady na životní prostředí, proto k balení používáme recyklovaný balící materiál (karton a výplň od dodaného zboží). 

Balíčky odesíláme bez omezení, v důsledku krizové situace však může dojít k prodloužení doby dodání. 

1. pošta - balíky jsou doručovány obvyklou cestou, v uzavřených městech s karanténou, jsou uloženy na poště, dobírka není možná. 

2. DPD - funguje bez omezení.

3. Zásilkovna - na webu kontrolujte, zda-li je Vámi vybrané místo otevřené, pokud ano, doručení je na toto místo možné. 

 

Odborná pomoc

Potřebujete poradit s výběrem zboží, neváhejte nás kontaktovat emailem nebo telefonicky. 

Doprava Zboží zasíláme ověřenými doručovateli Česká pošta, Zásilkovna, DPD. 

Široký sortiment Nabízíme autorské omalovánky a výtvarné potřeby z celého světa.

Moderní eshop od  Webmiumeshop