Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Doprava Česká republika


Česká pošta

Objednávky jsou odesílané prostřednictvím České pošty.

Je možné si vybrat ze tří druhů zásilek:

Balík do ruky, poštovné a balné činí 109,- Kč. Vztahuje se na zásilky do 5 kg. Česká pošta garantuje doručení do druhého dne s SMS a telefonickým avizem. Při nákupu nad 3000,- Kč je doprava zdarma!

Balík na poštu, poštovné a balné činí 93,- Kč. Vztahuje se na zásilky do 5 kg. Česká pošta informuje o uložení zásilky SMS. Balíček bude uložen na poštu, která odpovídá udanému PSČ v objednávce. V případě, že pošta tuto službu neposkytuje, bude automaticky objednávka upravena na doručení "Balíkem do ruky". Při nákupu nad 2000,- Kč je doprava zdarma!

Cena poštovného může být upravena ručně při přijetí objednávky, o této skutečnosti je zákaznik informován emailem. V případě, že zvolíte platbu formou doběrečného, bude k celkové ceně balíčku připočítána častka 40,- Kč. 


Doručení Kurýr Česká republika na soukromou adresu

Objednávky jsou odesílané prostřednictvím holdingu Packeta (Zásilkovna). 

Částka za dovozné a balné je 110,- Kč, vztahuje se na zásilky do hmotnosti 10 kg. Doručení probíhá do 3 pracovních dnů od odeslání z eshopu. V případě, že zvolíte platbu formou doběrečného, bude k celkové částka balíčku připočítána častka 30,- Kč. Při platbě na dobírku je možná platba kartou. 


Zásilkovna

Doručení zásilky probíha na Vámi zvolené výdejní místo (cca 2500 poboček po celé České republice). Jakmile je balíček odeslán, jste informování SMS o očekávané zásilce. Až je zásilka připravená k výdeji, jse vyzvání k jejímu vyzvednutí na dané pobočce. Pro vyzvednutí je třeba mít k dispozici unikátní kód, který obdržíte v SMS zprávě. Cena za doručení na pobočku zásilkovny je 69,- Kč. 

V případě, že zvolíte platbu formou doběrečného, bude k celkové částka balíčku připočítána častka 30,- Kč. Při platbě na dobírku je možná platba kartou. 


Osobní odběr

Osobní předání je možné v Brně, na adrese Čichnova 23a. Vyzvednutí zboží lze ve dnech úterý, středa, pátek od 8:00 do 11:30. Před vyzvednutím je nutné se emailem/telefonicky domluvit na termínu předání. Není možná platba v hotovosti. 

Balné

Balné je pro všechny objednávky zdarma. 

V eshopu se snažíme minimalizovat dopady na životní prostředí, proto k balení používáme recyklovaný balící materiál (karton a výplň od dodaného zboží). 

Poštovné zdarma, při nákupu nad 2000,-  Kč. 

Odborná pomoc

Potřebujete poradit s výběrem zboží, neváhejte nás kontaktovat emailem nebo telefonicky. 

Doprava Zboží zasíláme ověřenými doručovateli Česká pošta, Zásilkovna, DPD. 

Široký sortiment Nabízíme autorské omalovánky a výtvarné potřeby z celého světa.

Moderní eshop od  Webmiumeshop