Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Balíček plný překvapení

Milujete překvapení? Máte z tolika výtvarných potřeb a omalovánek v hlavě zmatek a nevíte, co vyzkoušet dřív? Nechte se překvapit balíčkem, který vám sestavíme na míru. Známe své zákazníky a víme, čím je potěšit. Do tajemného balíčku vybereme lahůdky, o kterých víme, že vás potěší. A to za mnohem lepší celkovou cenu, než kdybyste jednotlivé kousky pořizovali zvlášť.

Zajíc v pytli je skvělý dárek pro milovanou osobu, která ráda kreslí a maluje. Omalovánky pro dospělé i vlastní tvorbu. Že se v těch všech výtvarných potřebách nevyznáte? Že nemáte tušení, co která omalovánka skrývá za obrázky? My to víme. A pro vašeho milovaného připravíme balíček, který ho bude těšit ještě hodně dlouhou dobu po oslavě.

Zajíček, zajda nebo pořádný zajíc? A v pytli? Co tam dělá? Nese vám překvapení plné pastelek, výtvarných potřeb nebo omalovánek! Vyberte si velikost zajíčka. Vyberte si, jestli chcete překvapení spíš omalovánkové nebo pastelkové. Klidně nám do objednávkového formuláře připojte poznámku o tom, co a jak rádi malujete. Anebo nás kontaktujte emailem nebo prostřednictvím FB. A my vaše překvapení ještě víc vytuníme.

Malování je zábava. Nakupování je zábava. A kupovat zajíce v pytli je dvojnásobná zábava. Odvažte se a pojďte se bavit. Však vy víte, že od nás můžete čekat jen to nejlepší. Tak čekejte. Zajíček už míří přímo k vám do domečku. A nese s sebou i novinky, které jako běžný zákazník ještě v Krajince nevidíte.

Poštovné zdarma, při nákupu nad 2000,-  Kč. 

Odborná pomoc

Potřebujete poradit s výběrem zboží, neváhejte nás kontaktovat emailem nebo telefonicky. 

Doprava Zboží zasíláme ověřenými doručovateli Česká pošta, Zásilkovna, DPD. 

Široký sortiment Nabízíme autorské omalovánky a výtvarné potřeby z celého světa.

Moderní eshop od  Webmiumeshop