TSvetnoy, MG2093e, malování podle čísel, 40 x 50 cm, Maják v noci

Kód: 10954
666 Kč / ks 550 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Zažijte absolutní relax a odpočinek. Stačí vzít do ruky štětec a nechat se nést na vlnách barev a tvořivé flow. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malování podle čísel patří k mimořádně oblíbené relaxační výtvarné technice. 

V klasických omalovánkách je třeba pečlivě rozmyslet, jaké barevné kombinace použijete. V malování podle čísel, jsou jednotlivé barevné plochy předem dané, takže se můžete plně soustředit na provedení díla. 

S touto sadou nikdy nebylo jednodušší začít malovat a vytvořit krásné umělecké dílo. Dílo, které dělá dvojí radost - při vzniku a následně pověšené na stěně, jako dekorace, či věnované jako krásný, od srdce vytvořený dárek. 

 

V balení je obsaženo vše, co budete pro malování potřebovat:

1x motiv obrazu, vytištěný na přírodním plátně a natažený na borovicovém rámu (každá krabice je opatřena piktogramy v podobě hvězdiček, které určují obtížnost při malování, čím více hvězdiček, tím jsou plošky drobnější a práce náročnější)

1x sada 3 štětců se syntetickým vlasem, různých šířek pro drobné i větší plochy

1x sada akrylových barev pro vymalování plátna

1x sada závěrečného laku pro zafixování akrylových barev

1x barevná předloha výsledného díla

1x sada háčků pro pověšení na zeď

1x průvodce (AJ)

Vybírat můžete z různých motivů a také různých velikostí pláten. Po vymalování je možné obraz ihned pověsit na zeď, není třeba plátno natahovat či jinak upravovat. 

Oproti jiným výrobcům, je velkou výhodou této sady, že plošky nejsou rozlišeny pouze čísly, ale také barevně, což usnadňuje postupné vymalovávání. 

Celé balení je uloženo do kartonové krabice s plastovým uchem, je tedy možné sadu věnovat jako vkusný dárek a také ji snadno přenášet. 

 

Návod k použití

1. vybalení komponent z kartonové krabice (plátno na rámu, předloha, štětce, akrylové barvy, závěrečný lak, háčky, vše je zataveno v plastové fólii).

2. příprava malování - výběr příslušné barvy v kelímku a štětce, odpovídající číslu a velikosti plochy (všechny kalíšky s barvou jsou očíslované, čísla odpovídají číslům plošek na plátně).

3. po otevření je vhodné barvu promíchat, buď koncem štětce nebo dřívkem. Barvu není třeba ředit vodou, barva je plně krycí a poměrně rychle schne. Po zaschnutí nelze odstranit, je nutné ji přemalovat (v případě chybného odstínu, je nutné ji překrýt správným odstínem). 

4. při malování se doporučuje vybarvit všechny plošky se stejným číslem, teprve poté pokračovat s další barvou. Vždy po dokončení části práce, je třeba kelímky pečlivě zavřít, aby nedošlo k vyschnutí barvy. 

5. štětce je třeba pečlivě umýt čistou vodou, jinak barva zaschne a štětec již nebude použitelný. 

6. po vymalování všech očíslovaných plošek, je třeba nechat barvy dokonale zaschnout (24 až 48 hodin), poté se na povrch akrylových barev nanese závěrečný lak, který barvy zafixuje. 

7. dílo je hotovo, je možné je zavěsit na stěnu, pomocí přiložených háčků.

V případě nejasností, doporučujeme shlédnout doplňkové video u této položky, ve kterém jsou všechny kroky práce podrobně vyobrazeny. 

Pokud Vás malba na plátno okouzlí, je vhodné dokoupit stolní dřevěný stojan, díky kterému je malování komfortnější a pohodlnější. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 2020
Záruka: 2 roky
Výrobce/značka: TSvetnoy
Rozměry V x Š: 50 x 40 cm
Plátno: Natažené na rám
Obal sady: Kartonová krabička
Položka byla vyprodána…

Návod malováni podle čísel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: