Radost z probuzené přírody i pro alergiky? Jarní omalovánky!

Trpíte alergií a ke květinám se raději nepřibližujete, ale přesto byste chtěli mít u sebe jaro? S naším výběrem těch nejlepších jarních omalovánek rozkvete i vaše domácnost!

Jaro je perfektním obdobím pro zkoušení nových věcí. Tak proč nezačít právě s vymalováváním? Pastelky má doma snad každý. A kdyby náhodou ne, tak není problém je sehnat.

goldfaber aqua pastelové 12 ksb

Květiny kam se podíváš

Jedním z nejoblíbenějších motivů jsou rostlinné motivy, zejména květiny. Květinové omalovánky jsou nejen esteticky příjemné, ale nabízejí i možnost prozkoumat různé barvy, textury a tvary. Je libo divokou džungli s exotickými rostlinami? Nebo raději pravidelně uspořádanou květinovou mandalu? Všechno je možné!

tulipany

Roztomilá mláďata i důstojní zástupci zvířecí říše

Zvířata jsou neodmyslitelnou součástí přírody a často přinášejí radost a uklidňující pocit do našich životů. Velkou výhodou při výběru zvířecích omalovánek je rozmanitost – můžete vybarvit stylizovanou pandičku s velkýma očima, ale také majestátního, realisticky předkresleného slona indického a všechny možné kombinace obou variant.

81x0BFYlLbL._SL1293_

 

Vyrobeno u nás

Není nad to potěšit se z umění, které vzniká přímo mezi našimi krajany. Podpořte české ilustrátorky a vymalujte si propracované kresby na kvalitních tvrdších papírech. Nemusíte se bát ani použít akvarelové barvy či pastelky, ony vodu snesou!

MÁJ Karel Hynek Mácha2

Pohoda, klídek a omalovánky

Kreativní činnost má příznivé účinky na naše duševní zdraví a pohodu. Proto se na trhu vyskytují i omalovánky, které se přímo nazývají antistresové. Je však jedno, co se rozhodnete vymalovat, hlavní je začít. Tady najdete snad všechny motivy, na které si vzpomenete.

Celoroční vášeň

Máte strach, že jarní motivy vás nebudou bavit? Nezoufejte! U nás najdete i motivy letní, podzimní a zimní, zkrátka na celý rok. A kdo říká, že v dubnu se nesmí vybarvovat vánoční stromeček? Nehleďte na názory okolí a dělejte to, co vám přináší radost. I kdyby to bylo kreslení vloček na pláži.

smile-clipart-Smile-Clip-Art1