TSvetnoy, LG233e, Diamond painting - diamantové malování, 40 x 50 cm, Gorgona

Kód: 11396
765 Kč / ks 632 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Diamond painting neboli diamantové malování je žhavou novinkou ve světě tvoření a kreativity. 

Z drobných broušených kamínků se skládá mozaika předem daného obrazce. 

Tato nová hobby technika se stala v zahraničí velmi oblíbenou. Při vkládání kamínků se mysl i mozek zklidní, dojde k uvolnění stresu a tělem se rozlijí příjemné pocity, které doprovází tvořivý proces.

Diamantové malování vám bude dělat dvojí radost - při tvoření obrazce a poté následně, když je dílo hotovo. Kamínkovým obrazem na plátně si můžete vyzdobit svoji domácnost, či dílo darovat jako krásný originální dárek. 

 

V naší nabídce naleznete sady, které obsahují vše pro vytvoření krásného mozaikového obrazu:

1x plátno s barevným digitálním tiskem a lepící vrstvou (plátno je natažené na borovicový rám a je podložené pevnou překližkou, lepící vrstva je bez formaldehydu, zdravotně nezávadná s hustou konzistencí, díky které nebudou kameny v budoucnu z plátna opadávat)

1x sada resin broušeným kamínků různých barev (kameny mohou být matné, metalické, perleťové, třpytivé...)

1x tyčinka pro aplikaci kamenů

1x lepící pásek

1x pinzeta

1x zásobník kamínků

1x barevná předloha s rozpisem kamenů

1x sada zip sáčků a samolepky s čísly pro jejich označení

1x sada háčků

1x průvodce (v AJ)

Vybírat můžete z různých motivů a také různých velikostí pláten. Po vyskládání mozaiky je možné obraz ihned pověsit na zeď, není třeba plátno natahovat či jinak upravovat. 

Celé balení je uloženo do kartonové krabice s plastovým uchem, je tedy možné sadu věnovat jako vkusný dárek a také ji snadno přenášet. 

 

Návod k použití

1. vybalení komponent z kartonové krabice, veškeré součásti jsou uloženy v plastovém sáčku. 

2. příprava lepící tyčinky - drobné kamínky se do mozaiky aplikují buď pomocí pinzety nebo pomocí lepící tyčinky. S lepící tyčinkou se lépe manipuluje a práce je přesnější a rychlejší. Tyčinka má na svém konci krátkou kovovou trubičku, do které je třeba nanést lepidlo. Nenanáší se tekuté lepidlo, ale lepící hmota z růžového lepícího pásku. Pouhým protlačením kovového konce přes lepící pásek se lepidlo do trubičky aplikuje (podobně, jako když se vykrajuje těsto kovovým vykrajovátkem). 

3. příprava kamínků - v sadě naleznete barevnou předlohu s rozpisem čísel a znaků, které odpovídají jednotlivým barevným variacím na předloze, plátně a na sáčku s kameny (na předloze a sáčku je například uvedeno číslo 8, které na plátně odpovídá znaku minus, dle tohoto klíče se určuje kam, se který kamínek na plátně usadí). Barevným schématem je také opatřen kraj plátna ze spodní strany rámu. 

4. aplikace kamenů - kamínky vybrané barvy se nasypou do plastového zásobníku s rýhami, ze kterých se kamínky lehce odebírají. Plátno je pokryté lepící vrstvou, na kterou se kameny pomocí lepící tyčinky aplikují. Lepící vrstva na plátně je chráněná plastovou fólií. Při práci se odlepí pouze ta část obrazu, na kterou se zrovna nanáší kamínky, ostatní části zůstávají zakryté. Je vhodné nanášet kameny od kraje a postupovat směrem do středu nebo od jednoho konce ke druhému. Barvy kamenů se vybírají dle barevného schématu. Na tyčinku se kamínky jemně přichytí vypouklou částí dovnitř trubičky tyčinky. Kamínky je třeba usazovat přesně do kruhu vyobrazeného místa, pokud se netrefíte přesně, je možné je odstranit pinzetou a usadit znovu (při každé nové aplikaci se však oslabuje síla lepidla, je lepší pracovat přesně "na první dobrou").

5. v průběhu práce je třeba doplňovat/vyměňovat lepidlo v lepící tyčince (přebytečné nebo již nefunkční lepidlo lze odstranit tenkým ostrým předmětem). Pokud potřebujete přerušit práci, nespotřebované kamínky se přesypou do zavíracího zip sáčku a opatří se odpovídající číselnou polepkou, která je součástí balení. 

6. po vyplnění všech plošek mozaiky kamínky, je dílo hotovo a pomocí přiložených háčků lze rám ihned pověsit na zeď. 

V případě nejasností, doporučujeme shlédnout doplňkové video u této položky, ve kterém jsou všechny kroky práce podrobně vyobrazeny. 

Pokud Vás malba na plátno okouzlí, je možné vyzkoušet podobnou techniku, kterou je malování podle čísel. 

Doplňkové parametry

Kategorie: 2020
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.34 kg
Výrobce/značka: TSvetnoy
Rozměry V x Š: 40 x 50 cm
Plátno: Natažené na rám
Obal sady: Papírový karton

Návod pro diamantové malování

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 14.12.2020
What I expected, super krasná , I recommend!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: