V pátek 21. 6. 2024, bude uzavřen sklad v Brně. V tento den nebude probíhat expedice. Děkujeme za pochopení.

Caran d'Ache: dlouholetá kvalita mezi pastelkami

Už vás unavují levné lámavé pastelky, na které musíte tlačit, aby se vůbec nějaká barva přenesla na papír? Vyzkoušejte osvědčené pastelky Caran d'Ache!

Caran

Sto devět let s tuhami a pigmenty

Švýcarsko není jen zemí hodinek a čokolády. Od roku 1915 je také domovem ženevské značky Caran d'Ache, která vyrábí širokou škálu výtvarných a kancelářských potřeb. Rodinná firma i po více než sto letech stále vyznává stejné hodnoty, a to vynalézavost, odpovědnost k životnímu prostředí, odhodlání předávat znalosti a vzdělání, snahu o dokonalost a věrnost značce Swiss Made, tedy vyrobeno ve Švýcarsku, lokálně. Ve svých produktech kombinuje nadčasovou eleganci, precizní řemeslo a inovativní design.

Mezi chválené vlastnosti patří:

  • světlostálost
  • jasné a syté barvy bez tlačení
  • snadné stínování a míchání
  • velké množství odstínů
  • u akvarelových snadná rozmyvatelnost
  • kvalitní cedrové dřevo se dobře ořezává

Investice do vaší umělecké vášně

Pokus už delší dobu přemýšlíte o tom, že chcete posunout vaše barevné či černobílé kresby na vyšší úroveň, umělecké potřeby od této značky vám mohou pomoci. Za kvalitní pomůcky si sice trochu připlatíte – menší sady 18 pastelek stojí kolem 1000 Kč – ale vyhnete se rozčilování nad lámavostí tuhy a podobným problémům. Navíc si uděláte radost a obohatíte vaše pouzdro o elegantní a pečlivě nalakované kousky. Rozdíl oproti levným pastelkám pocítíte okamžitě. Zní to jen jako reklama, ale vážně, pokud jste si ještě nikdy nevyzkoušeli kreslit uměleckou pastelkou, rozhodně to udělejte. Změní vám to názor na používání pastelek obecně.

luminance 100g

Pro váhavé

Chtěli byste značku Caran d'Ache vyzkoušet, ale nechcete rovnou kupovat sadu? Žádný problém, tady najdete kusové pastelky ve všech dostupných odstínech.